Start … – 2011

Na jaře 2011 začínáme vystupovat.

Hned v březnu premiéra v Olešné s kapelami Mandrage a Rybičky. Následují další akce v Havlíčkově Borové, Dolní Jablonné s „Vosákama“, Vepřové, Sobíňově, Bítovanech s Walda gangem, Pohledu, České Bělé, Rozsochatci a Oudoleni s kapelou Morava, a další… Většina akcí fotodokumentována v sekci fotogalerie.

Klademe důraz na co nejvěrnější reprodukci převzatých skladeb. Současně se však snažíme o osobitost a vlastní styl, což se nám daří zejména vizuálně 🙂.

Jelikož kapela disponuje pouze tzv. „zadky“ (nástroji, kytarovými aparáty atd.), spolupracujeme s různými „zvukaři“, kteří nám zajišťují potřebné kvalitní výkonné ozvučení a osvětlení. Pro tuto cestu jsme se rozhodli po zralé úvaze, neboť příslušné vybavení je velmi finančně náročné a zejména je třeba práce člověka, který rozumí problematice a „ví o co go…“. Takže „jezdíme“ společně s Jardou Šindelářem, Alešem Petrusem, Pavlem Kletečkou a dalšími.

2011_Sindel  2011_Petrus  2013_Kletecka

V průběhu roku zažíváme spousta skvělejch zážitků (příjemnejch i méně příjemnejch…), naše parta se stmeluje, rozumíme si i mimo kapelu.

2011_olesna  2011_Jablonna  2011_Polička  2011_Oudolen

Příspěvek byl publikován v rubrice historie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.